Duşakabin

Duşakabin modelleri seçilirken, banyodaki konumuna göre form kararları verilir ya da ebatlandırılır. Öncelikle banyodaki konumu göz önünde bulundurmalısınız. Küçük ya da dar bir banyoya sahip olabilirsiniz. Geniş banyolar için taban alanı daha fazla yer kaplayacak duşakabin modellerini kullanmak alan tasarrufu için herhangi bir risk taşımaz.

Banyo elemanlarının asıl işlevi için kullanım alanı ihtiyacı göz ardı edilemez. Dolayısıyla banyodaki kullanım alanına göre çok daha büyük bir duşakabin modeli siparişi vermek mali açıdan ve kullanışsızlık açıdan zarara uğramanızı sağlar. Mevcut banyo alanına göre daha küçük bir duşakabin modeli siparişi de sorun yaratacaktır. Duşakabin modelinin asıl işlevinden yeterince faydalanmanızı engelleyecek bu hususlara dikkat edebilir, siparişi vermeden önce alan kullanımı ile ilgili doğru ölçülerin alınmasını sağlayabilirsiniz

İstanbul’un farklı bölgelerinde sunmuş olduğumuz DUŞAKABİN & DUŞ TEKNESİ hizmetlerinden yararlanabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.