Anahtar Teslimi Tadilat

Anahtar teslim tadilat projelerinde alan büyüklüğü, evin veya iş yerinin iç dekorasyonu, alanın kullanım amacı önemlidir. Ev, iş yeri ya da genel olarak yaşam alanlarının çoğunda yapılacak yenilik çalışmaları elbette belirli bir bütçe gerektirmektedir. Tadilat işlerini her zaman profesyonel bir ekibe yaptırmak hem zamandan hem de finansal yönden tasarruf etmenizi sağlayacaktır

Anahtar teslim tadilat fiyatları, projenin genelinde kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişmektedir. İlk etapta evin veya iş yerinin genelinde bir keşif yapılması şarttır. Bu keşif sırasında mekanın kullanılır vaziyette olup olmadığına bakılır. Akabinde iş yerinin veya evin dekorasyon ve tadilatı üzerine plan proje kısmına geçilir. Yapılacak tadilatın içeriğinde neler olacağı işte bu kısımda belirlenir. Tavan türü, duvarda kullanılan boya ya da duvar kağıdının türü, deseni ve rengi belirlenir. Alçı ve alçıpan işleri, boya ve badana işlemleri, mobilya ve dolapların yerleşimi ve modelleri, tesisat işlemleri,  zemin kaplama ürünlerini seçimi ve rengi, alanın dizaynı gibi birçok detay fiyata dâhil işlemlerdir.

Ev Tadilatı için Önem Sırasına Göre Çalışma Listesi

  • Tesisat çalışmaları (Elektrik, Su, Doğalgaz)
  • Zemin kaplama (Parke, Fayans, Epoksi)
  • PVC Doğrama Montajları
  • Alçı ve Alçıpan Uygulama
  • Boya Uygulama
  • Mobilya ve Dolap Montajları
  • Dekoratif yerleştirmeler

Anahtar teslim tadilat işleri firmamız bünyesinde en sık verilen hizmetlerden biridir. Tadilat işleri ayrı ayrı ustalara/firmalara verildiğinde hem zaman hem de finansal yönden sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple firmamız sizin için komple tadilat işlerinizi üstlenmektedir. Dairenizi veya iş yerinizi baştan aşağıya yenileyerek siz değerli müşterilerimize zamanında teslim ediyor ve yapılan bütün işlerimiz için 1 yıl garanti veriyoruz.

Sizlerde uygun fiyat ve kaliteyi bir arada arıyorsanız firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.