Dekoratif Çıta Uygulama

Son zamanlarda duvar çıtası poliüretan ürünler dekorasyon çalışmalarınızda sıkça karşılaştığınız iç ve dış mekanlarda oldukça sık kullanılan, uygulama kolaylığı ve estetik görünümüyle projelerin vazgeçilmez  bir parçası haline geldi.

Poliüretan Duvar çıtaları ile yapılan farklı renkler kullanılarak yapılmış bir  çok duvar çıtalama örneklerimizi sizlere galeri  olarak sunuyoruz.
Dekorasyonunuzda duvar çıta modellerini uygularken sadelikten yanaysanız düz duvar çıtalarını kullanmanızı öneririz. Desenli ve köşe motifli duvar çıtaları daha çok klasik tarz dekorasyon uygulanan mekânlar için kullanılmaktadır. Duvar çıtalarını kullanırken uygulama için hangi duvarın uygun olacağına ve odaya dar bir görüntü vermemesine dikkat etmek gerekir. Duvar çıtalarını sade bir şekilde kullanabileceğiniz gibi içlerine tablolar ya da duvar süsleri koyarak da kullanabiliriz. Duvar çıta modellerine uygulanan şık ışıklandırmalarla da odanızı evinizin en şık odası haline getirebilirsiniz…

İstanbul’un farklı bölgelerinde sunmuş olduğumuz DEKORATİF ÇITA UYGULAMA  hizmetleri için sizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz..