Gardrop

Yatak odaları için en önemli eşya büyük ve kullanışlı bir gardroptur. Gardrobunuzdaki alanlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için ne gibi eşyaları ortadan kaldırmanız gerektiğini bilin. Eğer geniş bir alana sahipseniz sadece kıyafetlerinizi değil daha başka pek çok eşyayı gardroba kaldırabileceğinizi unutmayın. Örneğin ayakkabıları, kravatları, kirli sepetini, havluları, evinizdeki ekstra yastıkları dahi muhafaza edebilecek şekilde tasarlanmış gardroplar kullanmak mantıklı olacaktır. Dolap kapaklarında ise tercihe göre klasik ya da sürgülü olabilmektedir. Kapakların bazen bir kısmı bazense tümü ayna ile kaplı olabilir.

Gardrop Seçimindeki Etkenler?

Eviniz için gardrop seçerken, ilk olarak yatak odasının büyüklüğüne göre bir tercih yapılmalıdır. Odanın içerisinde kullanıma engel olacak büyüklükteki gardroplardan kaçınılmalıdır. Seçim yaparken bir diğer etken ise, gardrobun fonksiyonel özellikleridir. Çekmece sayısı, rafları ve askı bölümü bu seçimi yaparken önemli bir etken oluşturur. Dekorasyon açısından göze hoş gelen bir yapı ve renkte olması evin şık görünmesine de yardımcı olur. Çekmecelerin en altta yer almaması, sürgü kapılı dolapların bir süre sonra tamir gerektirmesi gibi etkenler gardırop alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur.

Mutlu bir evde huzur dolu bir biçimde yaşamak için tek yapmanız gereken hayal etmek olacaktır. Hayal ettiğiniz  GARDROP  modelleri için firmamızı takip ederek  iletişime geçebilirsiniz..