Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan Kullanım Alanları;

AVM iç mekânlarındaki görselliği ve fonksiyonaliteyi sağlayabilmek amacı ile metal asma tavan sistemleri sıkça tercih edilmektedir. Ofis alanlarında da metal asma tavanlar görsel kalitesi nedeni ile uygulanmaktadır. Mimari açıdan kaliteli bir görsel sağlayan metal asma tavanlar ayrıca akustik özellikleri nedeni ile sinemalarda da kullanılmaktadır.

Konferans salonları, oteller, davet salonları, hastaneler, üniversiteler gibi birçok alanda asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur. Çeşitli sanayi yapılarında ve spor salonlarında da kullanımı oldukça yaygındır.

Metal asma tavan özellikleri;

  • Alüminyum veya galvaniz olabilir.
  • En çok beyaz tercih edilir. Farklı renkler ve ahşap görünümlü malzemeler mevcuttur.
  • Tavandaki tesisatı gizler.
  • Aydınlatma, havalandırma ve yangın tesisatı ile birlikte montajı yapılabilir.

Renkleri;

Genellikle beyaz renklidir. Siyah, gri ve metalik renkler de tercih edilir. Renkli modeller de mevcuttur. Kaplama olarak yapılan modellerde ahşap görünüm de elde edilebilmektedir. Özellikle yeni sistemde  yani ahşap görünümlü tavan modelleri oldukça modern bir tasarım oluşturmaktadır.

Firmamız, metal asma tavan sistemleri montajında uzun yıllar deneyimi olan kendi ekipleri ile başarılı işlere imza atmaktadır. Sizlerde  METAL ASMA TAVAN  projeniz için firmamızla iletişime geçip fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.