Panjur

Ev ve iş yerlerimizin artık vazgeçilmez unsurlarından biri olan panjur sistemleri konusunda sizlere çok geniş bir ürün yelpazesi ve uygulama alternatifleri sunulmaktadır. Yapınızın ihtiyacına uygun olarak panjurlarınızda içi poliüretan dolgulu alüminyum lamel, alüminyum ekstrüzyon lamel veya PVC lamel kullanılabilmektedir. Yapınızın mimari görünümüne uygun olarak monoblok kutu, dıştan takmalı kutu veya mevcut sarım boşluğunuzu değerlendirerek gömme sistemlerini uygulanabilir.

Panjurlarınızda kullanılan lameller konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Pencere ve kapılarınızın renklerine uygun olarak tasarlanmış renkli ve kaplamalı panjur lameli seçeneklerinden zevkinize ve mimarınıza uygun olanı kolaylıkla seçebileceksiniz. Panjur motorları, farklı kaldırma kapasitelerindeki tipleriyle, her boyut ve ağırlıktaki panjuru, bakım gerektirmeden yıllarca kaldırabilir. Motorları ister butonla, isterse uzaktan kumanda ile tekli, merkezi veya grup kontrol sistemleri ile entegre çalışma olanağı sağlar. Merkezi kontrol ile panjurlarınızı tek tek kendi butonundan kontrol ederken, ayrıca istediğiniz panjur gruplarını oluşturabilir ya da hepsini bir merkezi butondan yönetebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra hali hazırda kullanmış olduğunuz bütün panjur tiplerinin TAMİR&BAKIM’ları için teknik ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Panjur Sistemlerinin Genel Özellikleri;

  • Yan kapak ve orta yataklar üzerinde bulunan pimler sayesinde kolay ve hatasız montaj imkânı sağlar.
  • İki parçalı dış kapak sayesinde iç – dış farklı renk uygulamasına uygundur.
  • Panjur kutularının güneş ışınlarına karşı dayanımını arttırmak için geliştirilen özel alüminyum çıta kullanımı mevcuttur.
  • Detay profiller sayesinde sürme ve sineklik sistemlerinin panjur sistemi ile kullanılabilmesi sağlanır.

Panjur fiyatları Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya iş yerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Has Yapı Mimarlık&Dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.